Lekarze Tychy

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Tychy

Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lek. dent. Marcin Cendry

Żółkiewskiego 21
43-100 Tychy

Witam. Trafiłam do Pana doktora, po złych doświadczeniach u syna jednego z najbardziej znanych tyskich dentystów..Brak kompetencji poprzedniego dentysty doprowadził do ekstrakcji 6, a z przepchanym kanałem w 1 chodziłam rok i młody dentysta- specjalista od kanałówki nie widział nic niepokojącego..bo jak można przyznać się do błędu. Doktor Marcin Cendry przedstawił mi alternatywę leczenia, wybraliśmy implant, wkręt był założony bezboleśnie i z powodzeniem, a w przyszłym miesiącu nareszcie będę posiadaczką ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Kampa

Hańczy 35
43-100 Tychy

Miałam odczynienia dzisiaj z panem Doktorem . Łyżeczkowanie niestety poroniłam wielki jeszcze raz ukłon w stronę doktora za tak szybkie zaangażowanie jak by nie doktor to pewnie jeszcze męczyła bym się z tydzień pozdrawiam serdecznie i oby więcej takich lekarzy P.Kubicka ;)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jolanta Pasek

Neurolog

Hutnicza 31 lok. 32
43-100 Tychy

Gorąco polecam! Pani Doktor to lekarz z powołania, jest bardzo dobrym specjalista jak i dobrym człowiekiem. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny, nie ważne czy prywatnie czy tez nie. Podsumuwując dobry człowiek i bardzo dobry specjalista! Polecam!

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jerzy Zdrzałek

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

Paweł Szczepaniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tychy

Na fotelu czuję się bezpiecznie, jestem przekonana że mam profesjonalną opiekę medyczną. Zawsze panuje przyjemna i miła atmosfera. Trafna diagnoza i sprawne leczenie. Z uśmiechem na twarzy polecam!
Opinia dodana przez: Hala

mgr Agnieszka Stasica

Logopeda

Gabinet logopedyczny
Świerzego 8 43-100 tychy
43-100 Tychy

u pani Agnieszki byłam z niespełna3l córką,poiewaz nie chciała mówic a mnie to martwiło. PO 1 wizycie juz co ruszyło,po 2 zaczeła mowic zdaniami...jestem bardzo zadowolna bo p.Agnieszka ma swietne podejscie do dziecka moja córka zaczeła mówic,obecnie ma 4,5 roku,mowi juz jak dorosła,takie zdania buduje.. i zalrzy mi by znow isc do p.Agnieszki z młodsza córka poniewaz mam ten sam problem co ze strasz.a,młodsza ma 2li3miesiace i mowio mniej niz ...

lekarz Marcin Mróz

ulica Orzeszkowej 24/12
43-100 Tychy

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Najlepsza Pani doktor jaką spotkałam.Pełny profesionalizm, podejście do każdego pacjenta dorosłego jak i dziecka.Chodzimy całą rodziną i nie wyobrażamy sobie już innej Pani dentystki.Na wizytę czekamy z przyjemnością.Fachowiec w każdym calu.Człowiek czuję się bardzo komfortowo zaopiekowały.Pilecam z całego serca
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Traumatolog
                                       dr Maciej Gabryel

dr Maciej Gabryel

Traumatolog, Ortopeda

Tychy

Kompetencja, super podejscie do pacjenta , spokojne rzeczowe tlumaczenie choroby , uprejmosc lekarz godny polecenie kolejny raz sie nie zawiodlam Dzięki
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Rafał Czechowski

Neurolog

NZOZ VIA-MED
ulica Turyńska 100
43-100 Tychy

Oddział neurologiczny covid-owy ZOZ Świętochłowice 11-18.12.2020r. lekarz prowadzący :dr. Rafał Czechowski. Lekarz godny zaufania, trafnie stawia diagnozy, kompetentny, podejmuje właściwe leczenie pacjenta. Nie jest obojętny na sugestie pacjenta, słucha pacjenta i podejmuje działanie. Panie doktorze bardzo dziękuję. Polecam Pana doktora z całego serca. Pacjentka z sali 205.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Leszek Michalski

Budowlanych 18 lok. 38
43-100 Tychy

dzieki dr Michalskiemu wykryto nie prawidlowosci ciazy i problemy z moja macica.
Opinia dodana przez: moniaaa_87

lek. dent. Marek Grabowski

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy

leczę moje dzieci od 2 lat,maja założone aparaty z kasy,nic nie muszę dopłacać,tylko że lepsze są takie stałe,bo nie trzeba dzieciom przypominać o zakładaniu aparatu,ale nie stać mnie na takie,więc niech noszą na razie ruchome,ważne że są efekty

lek. dent. Teresa Dugacz-Bołdys

Orzeszkowej 35/23
43-100 Tychy

Świetna obsługa i atmosfera przy trudnym zabiegu. Polecam gorąco, szczególnie osobom z nienajlepszymi doświadczeniami w opiece dentystycznej.

lekarz Tomasz Palacz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Lekarz bardzo profesjonalny. Szybka i trafna diagnoza pozwoliła na przeprowadzenie koniecznego zabiegu. Dzięki temu nie pogorszył się stan mojej nogi. Godny polecenia, Młody wiek ale doświadczenie i wiedza jest.
Opinia dodana przez: pacjent

Hanna Winiarska-Prochaczek

Internista, Kardiolog

Prywatna Klinika Kardiologii
Tychy

super lekarz. profesjonalne podejście i leczenie Idealna diagnoza i dobór leków . Polecam całym sobą
Opinia dodana przez: a